Hakkımızda

Biz Kimiz?

Günkom Bilişim, 2007 yılında yazılım geliştirme, interaktif uygulamalar, dış destek, danışmanlık ve eğitim alanlarında hizmet vermek üzere kuruldu. Kurumların teknoloji ortağı olmayı hedefleyen Günkom Bilişim, uzun yıllar bilgi teknolojileri alanında çalışmış geniş bir birikime ve uzmanlıklara sahip bir ekip ile yazılım sektöründe profesyonel yaklaşım ve etkin çözümler sunuyor. Kendi geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, dünyanın önde gelen şirketlerinin teknoloji çözümlerini de yakından takip ederek özel ve anahtar teslimi projeler üretmeye devam ediyor.

Misyonumuz

Şirketlerin iş süreçlerinin entegrasyonunu, kolay yönetilmesini, bölümler arası hızlı, hatasız ve güncel bilgi akışını sağlayarak şirketlerin sahip olduğu kaynakların daha etkin ve verimli kullanılmasını, karar verme süreçlerini destekleyerek hızlı ve doğru tepki verilmesini sağlayacak yazılımları ve uygulamaları geliştirmektir.

Vizyonumuz

Şirketlerin bilişim gereksinimlerine cevap verecek şekilde, değişimlere ayak uyduran, yenilikçi, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini kesintisiz yürüten, uzmanlığını belgelemiş, çözüm odaklı bir iş ortağı olmaktır.

Şirketimiz, TURQUALITY destek programı kapsamında, “Bilişim Danışmanlığı” alanında yetkilendirilmiştir.

Yetkinliklerimiz ve kullandığımız teknolojilerden bazıları...

SAP ile Entegrasyonlar

C#, VB.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET CORE MVC

ADO.NET, Linq, Entity Framework

PHP

HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, AJAX

SQL Server, MySQL, PostgreSQL

Android mobil uygulama geliştirme

IOS mobil uygulama geliştirme

Web Servisleri, Web API